آّب گرم در سرويس بهداشتي دانش آموزان

سرويس بهداشتي دانش آموزان پيش دبستان و دبستان پسرانه غيردولتي فارابي براي رفاه بيشتر آنها، گرفتن وضو و... از آب سرد و گرم برخوردار است.

دست خشك كن برقي

در سرويس بهداشتي دانش آموزان و كاركنان پيش دبستان و دبستان پسرانه غيردولتي فارابي از دستگاه دست خشك كن برقي  براي رفاه بيشتر آنها استفاده مي شود.

سرویس رفت و آمد

پیش‌دبستان و دبستان پسرانه غیردولتی فارابی، براي دانش‌آموزاني كه مسير رفت و آمد آنها به آموزشگاه دور مي‌باشد، سرويس رفت و آمد در نظر گرفته است. بر طبق قوانين آموزش و پرورش، سرويس آموزشگاه به مركزي صلاحيت‌دار و داراي مجوز سپرده شده است كه دربردارنده رانندگان كارآزموده و با گواهي سرويس مدارس مي‌باشد.

لباس فرم

پیش‌دبستان و دبستان پسرانه غیردولتی فارابی، براي اينكه دانش‌آموزان اين آموزشگاه با يكديگر همسان باشند، لباس فرم هماهنگ دارد. اين لباس از بهترين پارچه‌هاي داراي كيفيت بالا و با ثبات رنگ تهيه گرديده و بسيار زيبا طراحي شده است.

كنترل آموزشگاه با دوربين مداربسته

پیش‌دبستان و دبستان پسرانه غیردولتی فارابی، برای اينكه نظم در حياط، سالن، پله‌ها، راهروها، بوفه، سايت كامپيوتر و... توسط دانش‌آموزان رعايت شود و موارد انضباطي آنها زير نظر گرفته شود، اقدام به نصب دوربين مدار بسته در ساختمان خودكرده است كه تصوير آن در آموزشگاه پخش شده و يكي از مسئولان مدرسه همواره اين تصاوير را به صورت زنده، زير نظر دارد. با توجه به قوانين آموزش و ‌پرورش، در كلاس‌هاي درس هيچ‌گونه دوربيني وجود ندارد.

کارت شناسایی

پیش‌دبستان و دبستان پسرانه غیردولتی فارابی، برای دانش‌آموزان خود، دو نوع کارت شناسایی صادر می‌کند. يك شكل از اين كارت‌ها به صورت گردن‌آويز بوده و شناسايي دانش‌آموزان در هنگامي كه به اردو يا سالن ورزشي مي‌روند استفاده مي‌شود. اين كارت‌ها در آموزشگاه باقي مي‌ماند و در موارد ياد شده به دانش‌آموزان داده شده و سپس بازپس گرفته مي‌شود. شكل ديگر، كارت‌هاي شناسايي در سه رنگ بوده و نزد دانش&z...

کلاس‌های هوشمند

کلاس‌های پیش‌دبستان و دبستان پسرانه غیردولتی فارابی در هر دو طبقه اول و دوم، هوشمند بوده و از کامپیوتر، ویدئو پرژکتور و سیستم صوتی جداگانه برخودار می‌باشند که با استفاده از آنها، به دانش‌آموزان با بهره‌گیری از برنامه‌های رایانه‌ای درسی، آموزش داده می‌شود.

کادر اداری و آموزشی

 کادر اداری و آموزشی پیش‌دبستان و دبستان پسرانه غیردولتی فارابی، بسیار کارآزموده و دارای سابقه زیاد آموزشی و پرورشی هستند و تلاش می‌کنند تا محیطی آرام و فرهنگی را برای تحصیل دانش‌آموزان فراهم آورند. آموزگاران این آموزشگاه با بهره‌گیری از الگوهای نوین آموزشی و برگزاری آزمون‌های برنامه‌ریزی شده، تمامی تلاش خود را به کار می‌برند تا بازدهی یادگیری دانش‌آموزان را افزایش دهند.

Prev Next 
Top