آّب گرم در سرويس بهداشتي دانش آموزان

سرويس بهداشتي دانش آموزان پيش دبستان و دبستان پسرانه غيردولتي فارابي براي رفاه بيشتر آنها، گرفتن وضو و... از آب سرد و گرم برخوردار است.

دست خشك كن برقي

در سرويس بهداشتي دانش آموزان و كاركنان پيش دبستان و دبستان پسرانه غيردولتي فارابي از دستگاه دست خشك كن برقي  براي رفاه بيشتر آنها استفاده مي شود.

سرویس رفت و آمد

پیش‌دبستان و دبستان پسرانه غیردولتی فارابی، براي دانش‌آموزاني كه مسير رفت و آمد آنها به آموزشگاه دور مي‌باشد، سرويس رفت و آمد در نظر گرفته است. بر طبق قوانين آموزش و پرورش، سرويس آموزشگاه به مركزي صلاحيت‌دار و داراي مجوز سپرده شده است كه دربردارنده رانندگان كارآزموده و با گواهي سرويس مدارس مي‌باشد.

لباس فرم

پیش‌دبستان و دبستان پسرانه غیردولتی فارابی، براي اينكه دانش‌آموزان اين آموزشگاه با يكديگر همسان باشند، لباس فرم هماهنگ دارد. اين لباس از بهترين پارچه‌هاي داراي كيفيت بالا و با ثبات رنگ تهيه گرديده و بسيار زيبا طراحي شده است.

كنترل آموزشگاه با دوربين مداربسته

پیش‌دبستان و دبستان پسرانه غیردولتی فارابی، برای اينكه نظم در حياط، سالن، پله‌ها، راهروها، بوفه، سايت كامپيوتر و... توسط دانش‌آموزان رعايت شود و موارد انضباطي آنها زير نظر گرفته شود، اقدام به نصب دوربين مدار بسته در ساختمان خودكرده است كه تصوير آن در آموزشگاه پخش شده و يكي از مسئولان مدرسه همواره اين تصاوير را به صورت زنده، زير نظر دارد. با توجه به قوانين آموزش و ‌پرورش، در كلاس‌هاي درس هيچ‌گونه دوربيني وجود ندارد.

کارت شناسایی

پیش‌دبستان و دبستان پسرانه غیردولتی فارابی، برای دانش‌آموزان خود، دو نوع کارت شناسایی صادر می‌کند. يك شكل از اين كارت‌ها به صورت گردن‌آويز بوده و شناسايي دانش‌آموزان در هنگامي كه به اردو يا سالن ورزشي مي‌روند استفاده مي‌شود. اين كارت‌ها در آموزشگاه باقي مي‌ماند و در موارد ياد شده به دانش‌آموزان داده شده و سپس بازپس گرفته مي‌شود. شكل ديگر، كارت‌هاي شناسايي در سه رنگ بوده و نزد دانش&z...

کلاس‌های هوشمند

کلاس‌های پیش‌دبستان و دبستان پسرانه غیردولتی فارابی در هر دو طبقه اول و دوم، هوشمند بوده و از کامپیوتر، ویدئو پرژکتور و سیستم صوتی جداگانه برخودار می‌باشند که با استفاده از آنها، به دانش‌آموزان با بهره‌گیری از برنامه‌های رایانه‌ای درسی، آموزش داده می‌شود.

سایت کامپیوتر

پیش‌دبستان و دبستان پسرانه غیردولتی فارابی، در طبقه زیرین خود دارای سایت مجهز کامپیوتر است که برای آموزش کامپیوتر و... از آن استفاده می‌شود. این سایت دارای اینترنت فعال برای آموزش کار با برنامه‌های آنلاین و ویدئو پرژکتور برای آموزش بر پرده است.

کادر اداری و آموزشی

 کادر اداری و آموزشی پیش‌دبستان و دبستان پسرانه غیردولتی فارابی، بسیار کارآزموده و دارای سابقه زیاد آموزشی و پرورشی هستند و تلاش می‌کنند تا محیطی آرام و فرهنگی را برای تحصیل دانش‌آموزان فراهم آورند. آموزگاران این آموزشگاه با بهره‌گیری از الگوهای نوین آموزشی و برگزاری آزمون‌های برنامه‌ریزی شده، تمامی تلاش خود را به کار می‌برند تا بازدهی یادگیری دانش‌آموزان را افزایش دهند.

Prev Next 
Top