درباره مدرسه

درباره مدرسه

پیش‌دبستان و دبستان پسرانه غیردولتی فارابی در سال 1390 آغاز به کار نموده و در طول سال‌های فعالیت خود توانسته رتبه کیفی درجه یک را از اداره آموزش و پرورش ملارد دریافت نماید که اين، خود در گرو تلاش‌های کادر آموزشی كارآزموده آن می‌باشد. آقای ارژنگ پرنیان بنیادگذار این آموزشگاه است. نامبرده دارای مدرک کارشناسی‌ارشد ادبیات تطبیقی است كه در سال 1372، مجتمع آموزشی فاریاب هدایت و در سال 1376 مجتمع آموزشی فارابی را بنیاد گذاشته است. آقای محمدرضا نجفی مدیریت این آموزشگاه را به عهده دارد. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مطالعات اجتماعی است و 27 سال سابقه فعالیت در آموزش و پرورش دارد.ساختمان این مدرسه در دو طبقه احداث گردیده و دارای امکانات مجهز آموزشی، آزمایشگاهی، فرهنگی و هوشمند می‌باشد. طبقه پایین برای کلاس‌های پیش‌دبستان، اول و دوم است و طبقه بالا برای کلاس‌های سوم، چهارم، پنجم و ششم در نظر گرفته شده است. همچنین بوفه و لابراتوار مجهز زبان و سایت کامپیوتر در طبقه زیرین آن قرار دارد و دارای حیاط سرسبز و پویاست. زنگ تفریح کلاس‌های طبقه بالا و طبقه پایین مجزا از هم بوده و پیش‌دبستان دارای زنگ تفریح جدای از دبستان می‌باشد.

مجوز مدرسه

پیش‌دبستان و دبستان پسرانه غیردولتی فارابی بر اساس مجوز شماره 12531 مورخ 1397/10/29 (تاریخ صدور و آغاز فعالیت 1389/10/19) از وزارت آموزش و پرورش به کار پرداخته است.

اهداف و برنامه ها

در اين بخش برنامه هاي هر كلاس پيش دبستان و دبستان پسرانه غيردولتي فارابي قابل مشاهده است.

تاریخچه و سابقه

پیش‌دبستان و دبستان پسرانه غیردولتی فارابی در سال 1390 آغاز به کار نموده و در طول سال‌های فعالیت خود توانسته رتبه کیفی درجه یک را از اداره آموزش و پرورش ملارد دریافت نماید که اين، خود در گرو تلاش‌های کادر آموزشی كارآزموده آن می‌باشد. آقای ارژنگ پرنیان بنیادگذار این آموزشگاه است. نامبرده دارای مدرک کارشناسی‌ارشد ادبیات تطبیقی است كه در سال 1372، مجتمع آموزشی فاریاب هدایت و در سال 1376 مجتمع آموزشی فارابی را بنیاد گذاشته است. آقای محمدرضا نجفی مدیریت این آموزشگاه را به عهده دارد. ایشان دارای مدرک تحصیلی کارشناسی مطالعات اجتماعی است و 27 سال سابقه فعالیت در آموزش و پ ...
امتیاز دهید

نظرات و پیشنهادات

Top